1.KOLO, 20.07.2019
CRVENA ZVEZDA – JAVOR MATIS
RADNIČKI N. – PROLETER
VOŽDOVAC – TSC
MLADOST – RADNIK
SPARTAK ŽK – RAD
ČUKARIČKI – NAPREDAK
VOJVODINA – MAČVA
INĐIJA – PARTIZAN


2.KOLO, 27.07.2019
JAVOR MATIS – PARTIZAN
MAČVA – INĐIJA
NAPREDAK – VOJVODINA
RAD – ČUKARIČKI
RADNIK – SPARTAK ŽK
TSC – MLADOST
PROLETER – VOŽDOVAC
CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI N.


3.KOLO, 03.08.2019
RADNIČKI N. – JAVOR MATIS
VOŽDOVAC – CRVENA ZVEZDA
MLADOST – PROLETER
SPARTAK ŽK – TSC
ČUKARIČKI – RADNIK
VOJVODINA – RAD
INĐIJA – NAPREDAK
PARTIZAN – MAČVA


4.KOLO, 10.08.2019
JAVOR MATIS – MAČVA
NAPREDAK – PARTIZAN
RAD – INĐIJA
RADNIK – VOJVODINA
TSC – ČUKARIČKI
PROLETER – SPARTAK ŽK
CRVENA ZVEZDA – MLADOST
RADNIČKI N. – VOŽDOVAC


5.KOLO, 17.08.2019
VOŽDOVAC – JAVOR MATIS
MLADOST – RADNIČKI N.
SPARTAK ŽK – CRVENA ZVEZDA
ČUKARIČKI – PROLETER
VOJVODINA – TSC
INĐIJA – RADNIK
PARTIZAN – RAD
MAČVA – NAPREDAK


6.KOLO, 24.08.2019
JAVOR MATIS – NAPREDAK
RAD – MAČVA
RADNIK – PARTIZAN
TSC – INĐIJA
PROLETER – VOJVODINA
CRVENA ZVEZDA – ČUKARIČKI
RADNIČKI N. – SPARTAK ŽK
VOŽDOVAC – MLADOST


7.KOLO, 31.08.2019
MLADOST – JAVOR MATIS
SPARTAK ŽK – VOŽDOVAC
ČUKARIČKI – RADNIČKI N.
VOJVODINA – CRVENA ZVEZDA
INĐIJA – PROLETER
PARTIZAN – TSC
MAČVA – RADNIK
NAPREDAK – RAD


8.KOLO, 14.09.2019
JAVOR MATIS – RAD
RADNIK – NAPREDAK
TSC – MAČVA
PROLETER – PARTIZAN
CRVENA ZVEZDA – INĐIJA
RADNIČKI N. – VOJVODINA
VOŽDOVAC – ČUKARIČKI
MLADOST – SPARTAK ŽK


9.KOLO, 21.09.2019
SPARTAK ŽK – JAVOR MATIS
ČUKARIČKI – MLADOST
VOJVODINA – VOŽDOVAC
INĐIJA – RADNIČKI N.
PARTIZAN – CRVENA ZVEZDA
MAČVA – PROLETER
NAPREDAK – TSC
RAD – RADNIK


10.KOLO, 29.09.2019
JAVOR MATIS – RADNIK
TSC – RAD
PROLETER – NAPREDAK
CRVENA ZVEZDA – MAČVA
RADNIČKI N. – PARTIZAN
VOŽDOVAC – INĐIJA
MLADOST – VOJVODINA
SPARTAK ŽK – ČUKARIČKI


11.KOLO, 05.10.2019
ČUKARIČKI – JAVOR MATIS
VOJVODINA – SPARTAK ŽK
INĐIJA – MLADOST
PARTIZAN – VOŽDOVAC
MAČVA – RADNIČKI N.
NAPREDAK – CRVENA ZVEZDA
RAD – PROLETER
RADNIK – TSC


12.KOLO, 19.10.2019
JAVOR MATIS – TSC
PROLETER – RADNIK
CRVENA ZVEZDA – RAD
RADNIČKI N. – NAPREDAK
VOŽDOVAC – MAČVA
MLADOST – PARTIZAN
SPARTAK ŽK – INĐIJA
ČUKARIČKI – VOJVODINA


13.KOLO, 26.10.2019
VOJVODINA – JAVOR MATIS
INĐIJA – ČUKARIČKI
PARTIZAN – SPARTAK ŽK
MAČVA – MLADOST
NAPREDAK – VOŽDOVAC
RAD – RADNIČKI N.
RADNIK – CRVENA ZVEZDA
TSC – PROLETER


14.KOLO, 30.10.2019
JAVOR MATIS – PROLETER
CRVENA ZVEZDA – TSC
RADNIČKI N. – RADNIK
VOŽDOVAC – RAD
MLADOST – NAPREDAK
SPARTAK ŽK – MAČVA
ČUKARIČKI – PARTIZAN
VOJVODINA – INĐIJA


15.KOLO, 03.11.2019
INĐIJA – JAVOR MATIS
PARTIZAN – VOJVODINA
MAČVA – ČUKARIČKI
NAPREDAK – SPARTAK ŽK
RAD – MLADOST
RADNIK – VOŽDOVAC
TSC – RADNIČKI N.
PROLETER – CRVENA ZVEZDA


16.KOLO, 09.11.2019
JAVOR MATIS – CRVENA ZVEZDA
PROLETER – RADNIČKI N.
TSC – VOŽDOVAC
RADNIK – MLADOST
RAD – SPARTAK ŽK
NAPREDAK – ČUKARIČKI
MAČVA – VOJVODINA
PARTIZAN – INĐIJA


17.KOLO, 23.11.2019
PARTIZAN – JAVOR MATIS
INĐIJA – MAČVA
VOJVODINA – NAPREDAK
ČUKARIČKI – RAD
SPARTAK ŽK – RADNIK
MLADOST – TSC
VOŽDOVAC – PROLETER
RADNIČKI N. – CRVENA ZVEZDA


18.KOLO, 30.11.2019
JAVOR MATIS – RADNIČKI N.
CRVENA ZVEZDA – VOŽDOVAC
PROLETER – MLADOST
TSC – SPARTAK ŽK
RADNIK – ČUKARIČKI
RAD – VOJVODINA
NAPREDAK – INĐIJA
MAČVA – PARTIZAN


19.KOLO, 04.12.2019
MAČVA – JAVOR MATIS
PARTIZAN – NAPREDAK
INĐIJA – RAD
VOJVODINA – RADNIK
ČUKARIČKI – TSC
SPARTAK ŽK – PROLETER
MLADOST – CRVENA ZVEZDA
VOŽDOVAC – RADNIČKI N.


20.KOLO, 08.12.2019
JAVOR MATIS – VOŽDOVAC
RADNIČKI N. – MLADOST
CRVENA ZVEZDA – SPARTAK ŽK
PROLETER – ČUKARIČKI
TSC – VOJVODINA
RADNIK – INĐIJA
RAD – PARTIZAN
NAPREDAK – MAČVA


21.KOLO, 14.12.2019
NAPREDAK – JAVOR MATIS
MAČVA – RAD
PARTIZAN – RADNIK
INĐIJA – TSC
VOJVODINA – PROLETER
ČUKARIČKI – CRVENA ZVEZDA
SPARTAK ŽK – RADNIČKI N.
MLADOST – VOŽDOVAC


22.KOLO, 15.02.2020
JAVOR MATIS – MLADOST
VOŽDOVAC – SPARTAK ŽK
RADNIČKI N. – ČUKARIČKI
CRVENA ZVEZDA – VOJVODINA
PROLETER – INĐIJA
TSC – PARTIZAN
RADNIK – MAČVA
RAD – NAPREDAK


23.KOLO, 22.02.2020
RAD – JAVOR MATIS
NAPREDAK – RADNIK
MAČVA – TSC
PARTIZAN – PROLETER
INĐIJA – CRVENA ZVEZDA
VOJVODINA – RADNIČKI N.
ČUKARIČKI – VOŽDOVAC
SPARTAK ŽK – MLADOST


24.KOLO, 29.02.2020
JAVOR MATIS – SPARTAK ŽK
MLADOST – ČUKARIČKI
VOŽDOVAC – VOJVODINA
RADNIČKI N. – INĐIJA
CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN
PROLETER – MAČVA
TSC – NAPREDAK
RADNIK – RAD


25.KOLO, 04.03.2020
RADNIK – JAVOR MATIS
RAD – TSC
NAPREDAK – PROLETER
MAČVA – CRVENA ZVEZDA
PARTIZAN – RADNIČKI N.
INĐIJA – VOŽDOVAC
VOJVODINA – MLADOST
ČUKARIČKI – SPARTAK ŽK


26.KOLO, 08.03.2020
JAVOR MATIS – ČUKARIČKI
SPARTAK ŽK – VOJVODINA
MLADOST – INĐIJA
VOŽDOVAC – PARTIZAN
RADNIČKI N. – MAČVA
CRVENA ZVEZDA – NAPREDAK
PROLETER – RAD
TSC – RADNIK


27.KOLO, 14.03.2020
TSC – JAVOR MATIS
RADNIK – PROLETER
RAD – CRVENA ZVEZDA
NAPREDAK – RADNIČKI N.
MAČVA – VOŽDOVAC
PARTIZAN – MLADOST
INĐIJA – SPARTAK ŽK
VOJVODINA – ČUKARIČKI


28.KOLO, 22.03.2020
JAVOR MATIS – VOJVODINA
ČUKARIČKI – INĐIJA
SPARTAK ŽK – PARTIZAN
MLADOST – MAČVA
VOŽDOVAC – NAPREDAK
RADNIČKI N. – RAD
CRVENA ZVEZDA – RADNIK
PROLETER – TSC


29.KOLO, 04.04.2020
PROLETER – JAVOR MATIS
TSC – CRVENA ZVEZDA
RADNIK – RADNIČKI N.
RAD – VOŽDOVAC
NAPREDAK – MLADOST
MAČVA – SPARTAK ŽK
PARTIZAN – ČUKARIČKI
INĐIJA – VOJVODINA


30.KOLO, 11.04.2020
JAVOR MATIS – INĐIJA
VOJVODINA – PARTIZAN
ČUKARIČKI – MAČVA
SPARTAK ŽK – NAPREDAK
MLADOST – RAD
VOŽDOVAC – RADNIK
RADNIČKI N. – TSC
CRVENA ZVEZDA – PROLETER


31.KOLO, –.–.2020


32.KOLO, –.–.2020


33.KOLO, –.–.2020


34.KOLO, –.–.2020


35.KOLO, –.–.2020


36.KOLO, –.–.2020


37.KOLO, –.–.2020